LPFA RZESZÓW TRIUMFUJE W ROCZNIKU 2009 I MŁODSI ! 23-11-2017 06:00

LPFA Rzeszów triumfuje w roczniku 2009 i młodsi podczas niedzielnego turnieju GAP Zarzecze Cup.

Niedzielna rywalizacja było dużo bardziej zacięta, aniżeli sobotni turniej rocznika 2007. Najlepszą drużyną okazał się rzeszowski zespół LPFA Rzeszów.

 

W niedzielnym turnieju wzięło udział 8 drużyn, które rozgrywały spotkania systemem ,,każdy z każdym''. Większość meczy pomiędzy drużynami była bardzo zacięta. Drugie miejsce w turnieju przypadło drużynie Ikar Głogów Małopolski, natomiast na najniższym stopniu podium zasiadła drużyna Gigantów Radymno

Po zakończonej rywalizacji zostały wręczone puchary dla każdej drużyny oraz wyróżnienia indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano  zawodnika Gigantów Radymno- Szymona Szaja. Tytuł króla strzelców przypadł Oskarowi Trzeciakowi (LPFA Rzeszów), natomiast najlepszym zawodnikiem wybrano Tymona Rzeźnika (Ikar Głogów Małopolski)

TABELA KOŃCOWA

  1. LPFA RZESZÓW 18 PKT
  2. IKAR GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 16 PKT
  3. GIGANCI RADYMNO 13 PKT
  4. GAP ZARZECZE 12 PKT
  5. STAL ŁAŃCUT 11 PKT
  6. KS SZÓWSKO 5 PKT
  7. START PRUCHNIK 4 PKT
  8. PERFECT PRZEWORSK 1 PKT

Informacje kulturalne

Wirtualny spacer po centrum sportu
2012-02-07 02:00:00

Zapraszamy na wirtualny spacer po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu

Turystyka i wypoczynek