WYRÓŻNIENIA DLA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW GMINNEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ ZARZECZE ! 13-11-2017 12:00

Od miesiąca października Zarząd Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze przygotował dla najlepszych zawodników wyróżnienia biorąc pod uwagę frekwencję oraz zachowanie na treningach.

W ubiegły wtorek odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień przez Zarząd oraz Trenerów Gminnej Akademii Piłkarskiej.

W miesiącu październiku wyróżnionymi zawodnikami zostali : Bartosz Buczek, Jakub Mikołajek, Aleksandra Cząstka, Karol Broda, Norbert Stabryła, Marcin Rudnicki, Filip Winiarski, Kacper Rabeł, Wojciech Górski, Oskar Kotowski, Gabriel Halejcio, Mateusz Tarnowski, Szymon Pels, Wiktor Myłek, Hubert Tarnowski, Marcin Depciuch, Michał Mazur, Patryk Branowski, Jakub Bącal, Hubert Fołta, Oliwier Powroźnik, Wiktor Kuras, Michał Waszczak, Paweł Mikuła, Szymon Kuryło.

Wyżej wymienieni zawodnicy w miesiącu październiku wykazali się 100% frekwencją na treningach oraz nienagannym zachowaniem. GRATULUJEMY !